Zdravíme,
Po dlouhé době nějaká novinka. Chceme Vám oznámit, že chystáme vlastní oblečení se značkou Apatheia.cz . Chystáme nový merch, která budou nová trička, bude to skvělé oblečení pro Vás! Tento merch budete mít všichni rádi, pracovali jsme na něm několik měsíců a stále jsme se nemohli rozhodnout zda vám to bude vyhovovat a který bude ten skvělý pro vás, naše fanoušky!

Merch, oblečení

Merch

Co je to merch? Obvykle tím bývají označovány reklamní předměty, nejčastějí trička, čepice atd. která propagují významné osoby. Kupují si je hlavně fanoušci. Základní oblečení apatheiadefinice na wikipedii zde.

Jsme tak nadšeni! Bude to ten nejlepší merch, který kde můžete najít. Náš merch zatím bude obsahovat několik druhů pánských triček s krátkými rukávy.
Jelikož mnoho umělců, hudebních band včetně youtuberůvlastní oblečení, rozhodli jsme se, že půjdeme stejnou cestou. Snad to nebude slepá cesta! 😀

Více o merchu

Možná jste si všimli, že na ulicích mladí lidé nosí trička, která mají veliké nápisy na sobě a vyjadřují nějaké zprávy, už dávno se nenosí pouze oblečení, které je pouze s logem výrobce. Důležitá je nějaká zpráva, kterou oblečení předá. Dost často nosíme oblečení, které vyjadřuje, ke které pop kultuře se hlásíme.

Dokonce vlastní merch dělají i media, která se zajímají o módu atd.

Před mnoha lety bychom určitě nemohli si nechat vyrobit a prodávat náš vlastní merch oblečení, proto děkujeme internetu a vám, našim fanouškům.

Merch znova

Samozřejmě, že komercializovaný merch není nic nového pod sluncem. Trička z koncertů měl snad každý u sebe v šatníku, ať už s Metallicou nebo Rolling Stones, byly skoro tak cenná jako je dnes Gucci a jiné luxusní značky. A vždy to byl veliký byznys. V roce 1998, populární americká skupina Dave Matthews vydělala několik milionů denně prodáváním merche. Což je dost značný úspěch. Globální trh s merchy dosáhl až 21 miliard dolarů v roce 2016 a roste více jak 2% za rok. Nejvíce z toho tvoří právě zmíněné oblečení.

Pohlednéme-li do dneška, merch není jen o vyjádření se o tom, k jakému směru se řadíte, je to i o tom, že vytváří žádanou módu, která je oblíbená mezi širokou vrstvou populace a šíří povědomí.

Kde se váš merch s oblečením bude prodávat?

A kde se to bude prodávat? Po tom co jsme našli firmu, co nám to vyrobí, tak jsme se rozhodli, že se naše oblečení bude prodávat na internetovém obchodu s oblečením jménem Kusta.cz – doufáme, že spolupráce se bude vyvíjet více než dobře. Děkujeme Vám za pozornost!